در حال بارگزاری ...
  • خانه
  • قوانین و مقررات سایت و ارسال کالا

قوانین و مقررات کالابرد

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت کالابرد را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست. در صورت وجود هر گونه سوال مراتب را از طریق تلگرام یا تماس با ما در میان بگذارید

1-عضویت در سایت کالابرد رایگان است و تنها اشخاص حقیقی بالای 15 سال تمام، حق عضویت در سایت کالابرد را دارند. افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی ، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت کالابرد در آیند .

2-اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

3-کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

4-به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

5-کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

6-فرایند خرید از سایت kalabord.com توسط کاربر به شرح ذیل میباشد :

*بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

*پرداخت مبلغ تعیین شده در فروشگاه اینترنتی کالابرد به روش آنلاین صورت می پذیرد

*ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنیتی کالا برد در روزهای غیر تعطیل انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل ، در اولین روز کاری بعد از  پردازش نسبت به ارسال سفارش به مشتریان برابر زمان تعیین شده اقدام خواهد شد.

*ارسال سفارشات توسط پیک کالابرد و پست در شهر تهران و پست در سایر استانها و شهرستانهای کشور صورت میگیرد و تنها مخصوص مشتریان ثبت نام نموده است و پس از تائید پرداخت مبلغ خرید توسط سایت، شهرستان بعد از 4 روز و تهران بعد از  2 روز کاری، کالا درب منزل تحویل می گردد

هزینه ارسال در تهران 30000 تومان می باشد.
ارسال به شهرستان مرسولات زیر 4 کیلوگرم 35000 تومان می باشد.

در کالاهایی که وزن کالا بالاتر از مقدار تعیین شده می باشد مابقی هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد و به صورت پس کرایه برای ایشان ارسال می شود . 

*چنانچه فروشگاه به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات در موعد تعیین شده خودداری کند و یا کالا و خدمات ارائه شده با اطلاعات ذکر شده در شرایط و شرح مختصر پیشنهاد مطابقت نداشته باشد ، کالابرد وجه واریز شده توسط کاربر را بعد از عودت کالا (بدون بازکردن - پاره شدگی - ایجاد علائمی که نشان از استفاده کالا داشته باشد - نوشتن هرگونه متن و آدرس و ... روی جعبه پستی  و کارتن و جنسه ارسال شده به هر نحوی ... استفاده از عطر و بو گرفتن بدن روی لباس ها و ایجاد خط تا و در صور ت ارسال هدیه به همراه کالا باید هدیه نیز عودت گردد)به‌صورت اعتباری برای کاربر عضو در خریدهای بعدی نگهداری می‌کند. چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت و بررسی شرایط گفته شده ظرف یک هفته پس از دریافت کالا توسط شرکت ، ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد . و از آنجایی که کالابرد یک سایت خرده فروشی آنلاین می باشد، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است و سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف خریدار است و شامل حق استرداد نمی شود .(مراجعه به قوانین گارانتی 7 روزه بازگشت) 

*پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد .

7-تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .

8-چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

9-تعدادی از کالاها برابر نظر مدیریت فروشگاه و با توجه به سیاست های مربوطه در جهت کمک به مشتریان واقعی و فروش به مصرف کننده امکان عمده فروشی و فروش در تعداد نمی باشد و  از فاکتور حذف و یا کل فاکتور کنسل می شود.

10-کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد .

دسته بندی ها
دسته بندی کالاها
پیشنهاد ویژه