در حال بارگزاری ...
  • خانه
  • پاسخ به پرسش های متداول

1.کد تخفیف اولین خرید

اصولاً اولین سوالی که برای خریداران پیش می آید این است که آیا فروشگاه اینترنتی کالابرد کد تخفیفی برای اولین سفارش مشتری های جدید در نظر گرفته است یا خیر؟ در این را بطه باید خدمتتان عرض کنیم تمام قیمت های سایت کالابرد در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی پایین تر می باشد؛ بنابراین خرید از ما خود یک هدیه محسوب می شود و کد تخفیف در مناسبت های مختلف برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.

2.شرایط ضمانت بازگشت و مرجوعی کالا

اگر کالا ایراد داشته باشد یا خراب باشد بعد از هماهنگی تعویض می شود.

3.نحوه لغو سفارش

اگر به هر دلیلی بعد از ثبت سفارش تمایل به لغو سفارش خود داشتید می توانید یا به پشتیبانی سایت پیام دهید یا با شماره 91302646-021 تماس گرفته و شماره سفارش، نام و نام خانوادگی خود را به کارشناس پشتیبانی اعلام کنید تا سفارش شما را کنسل کنند. 

4.نحوه ویرایش سفارش

اگر میخواهید کالایی را از سفارش خود حذف کنید یا تعداد محصولات سفارش داده شده را کم یا زیاد کنید؛ می توانید با شماره 91302646-021 تماس حاصل کرده و شماره سفارش، نام و نام خانوادگی خود را به کارشناس پشتیبانی اعلام کنید تا نسبت به انجام درخواست شما اقدام نمایند.

5.روند استرداد وجه 

اگر سفارشی کنسل شود و مبلغ سفارش پرداخت شده باشد از مشتری شماره کارت گرفته و عودت وجه 72 ساعت کاری بعد از کنسلی واریز میگردد. البته اگر تعطیلی وجود داشته باشد تعطیلی به زمان واریز اضافه میگردد.

6.روش پرداخت

مسئله ی دیگری که پیش می آید این است که آیا فروشگاه اینترنتی کالابرد گزینه ای برای پرداخت در محل هم دارد یا خیر؟خیر

پرداخت از2 طریق امکان پذیر است : 1.پرداخت آنلاین(از طریق درگاه) 2.کارت به کارت(به شماره کارت 5823*0149*3374*6104 به نام آقای محمد کریمی) 

7.تحویل درب انبار

در روش های ارسال گزینه ای وجود دارد به نام تحویل درب انبار که برای اکثر افراد سوال پیش می آید چگونه می توانند از این گزینه استفاده کنند؟

شخص پس از ثبت سفارش می تواند با شماره 91302646-021 تماس گرفته و برای زمان تحویل کالا هماهنگی انجام دهد و سپس به آدرس ما واقع در تهران - محله نارمک - خیابان مسیل شهید داود گلشن دوست - خیابان گلستان - پلاک 25 - واحد 1 مراجعه کند.

8.فروش حضوری

به دلیل وجود گزینه تحویل درب انبار این سوءتفاهم برای مشتریان عزیز پیش می آید که امکان خرید حضوری وجود دارد؛ اما فروشگاه کالابرد یک فروشگاه اینترنتی می باشد و امکان خرید حضوری ندارد و ثبت سفارشات تنها از طریق سایت امکان پذیر است.

9.چرا وقتی با شماره موبایل وارد می شویم اطلاعات قبلی را مجدداً باید وارد کنیم؟

تا مدتی پیش امکان ورود به سایت بدون داشتن ایمیل امکان پذیر نبود؛ اما به دلیل تغییر قالب سایت امکان ورود به سایت با شماره موبایل نیز وجود دارد ولی اگر شما از مشتری های قدیمی ما هستید و میخواهید وارد پنل کاربری قبلی خود شوید برای ورود به سایت از ایمیل و پسورد قبلی خود استفاده کنید

10.چرا وقتی از طریق درگاه پرداخت می کنیم وضعیت سفارش در حال پردازش و پرداخت نشده ثبت می شود؟

در حال حاضر به دلیل تحریم مرورگرها پرداخت های آنلاین از طریق درگاه موفقیت آمیز نبوده و مبلغ از حساب شما کسر می گردد ولی به حساب ما نمی نشیند و از یک الی 2 دقیقه پس از واریز تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما بر میگردد.

دسته بندی ها
دسته بندی کالاها
پیشنهاد ویژه