قیچی پیتاژ استیل یک طرفه 6 اینچ رزونال REZONAL

34٬000 ‎تومان
قیچی های پیتاژ، تنها برای اصلاح سر مورد استفاده قرار نمیگیرند. نوع خوب این قیچی ها کاربرد خارقالعاده ای در اضافه...
 • ابعاد: 16.5*5.5 سانتی متر
 • : rezonal
 • : دارای انگشت گیر جهت جا افتادن در دست
 • : پیچ قابل تنظیم
 • : ضد لک و ضد زنگ
 • : بسیار خوشدست
 • : دارای آچار تنظیم
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

 • محصولات موجود به اندازه کافی نیستند
 • رایگان
 • دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی
 • -هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان


-هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان
 • -هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
-هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
این نوع قیچی پیتاژ یک مدل بسیار خوب برای تازه کار ها است، که استفاده از آن بسیار ساده بوده و آپشن هایش بدون هیچ پیچیدگی ای در دسترس است. این قیچی استیل ( که لبه هایش توسط دست با دقت و ظرافت تیز شده اند) حرفه ای کار می کنند بدون آن که مشکلات آزار دهنده ای همچون لغزش یا کشیدن مو های سر را در بر داشته باشد.
اندازه ی آن بسیار مناسب برای مبتدی های این حرفه است، بطوری که نه خیلی بزرگ است نه خیلی کوچک. این سایز برای انواع دست ها مناسب بوده و حتی میتوانید اندازه آن را تنظیم نمایید تا بهترین اندازه را برای دست خود تنظیم کنید. وزن این نوع قیچی مناسب است که دست دچار گرفتگی و خستگی نمیشود.
نگران کار کردن با قیچی ای که دوست ندارید نباشید. این قیچی برای تازه کارهای این حرفه عالی است تا فوت و فن کار آرایشگری را یاد بگیرید
این قیچی پیتاژ از کیفیت بالایی برخوردار است و علاوه بر این استیل آن بسیار بسیار مقاوم بوده.
نکات حرفه ای برای قیچی های پیتاژ
یکی از ابزارهای پیتاژ به نام قیچی تکسچرازینگ یا قیچی پیتاژ یا قیچی اره ای یا همان قیچی اسکراب می باشد که این قیچی با این چهار اسم شناخته میشود. قیچی های تکسچرازینگ بردو دسته هستند:
۱- قیچی ای که یکطرفش حالت تکسچر یا اره ای دارد.
۲- قیچی ای که دوطرفش تکسچر یا اره دارد.
قیچی هایی که دو طرف آنها تکسچر و اره ای هستند ۲۵ درصد از موها را کم می کنند و بیشتر برای موهای کلاسیک استفاده می شود. برای حجم گیری موهایی که کلاسیک هستند و میخواهیم خیلی کم حجم موها را کاهش دهید، مورد استفاده قرار می گیرد.
این ۲۵ درصد در صورتی صدق میکند که فواصل بین دندانه ب اسطح مقطع قیچی برای کات یک اندازه باشد که در آن صورت میتوانیم از ۲۵ درجه استفاده کنیم. اصولا به این قیچی ها در عامیانه ۲۵ درصد نیز  گفته می شود.
برای حجم گیری موهای فشن بیشتر از قیچی ۵۰ درصد که در یک طرف تیغه ی صاف مثل قیچی معمولی و یک طرف تکسچر یا اره ای است، استفاده می شود. در فواصل استاندارد بین تکسچرهای قیچی در حالت عادی از ۱۶ صدم میلیمیتر تا ۴ صدم میلیمتر تلورانس دارد.
دقت داشته باشید که برای موهایی که خیلی کوتاه و خیلی ضخیم هست از این قیچی برای حجم گیری و یا پیتاژش استفاده نکنید. چون پیتاژی که به ما می دهد، مانند پیتاژ قیچی تکسچر یا همان اره ای، و پیتاژ خطی است، همچنین نوک موها را سوزنی می کند. در نتیجه موها اگرضخیم و زمخت باشد نتیجه ی خوبی بدست نمی آید.
همان‌طور که گفته شد این قیچی بیشتر برای حجم گیری استفاده می شود و اگر برای موهایی که حجیم هستند استفاده شود، پیتاژی به صورت خطی ایجاد می شود. چون تکسچر ها به صورت مساوی کنار همدیگر قرار گرفتند. در حالت نرمال این قیچی، زمانی که یک برش صاف ازسطح مقطع موها زده می شود، شاخه های مو در واقع کوتیکول مو را به صورت نیم دایره برش می دهد. چون برش ما به صورت صاف هست و حالت سایشی ندارد نوک مو به صورت گردبر می شود. چون قیچی ها در یک راستا کات می شود. زمانی که مو در یک ردیف و حجم مناسب برش بخورد، یک دستی و صافی مو را از بین خواهد برد.
در ژرنال خوانی اگربخواهیم ببینیم که نوک موها با این قیچی کات شده یا با وسلیه ی دیگری انجام شده است، باید به نوک موها دقت شود که حالت سوزنی ، پخش و پر همچنین  حالت زمختی وجود داشته باشد، در این حالت با قیچی تکسچرازینگ یا همان اره ای استفاده شده است.
توصیه می شود ازقیچی اره ای به منظور پیتاژهای چرخشی استفاده شود. زیرا زمانیکه پیتاژ چرخشی استفاده می کنیم و یا موهای صافی دارید و نوک موهارا میخواهیدحالت سوزنی و یکدستی پیتاژ کنید.  موها مانند جاروهای قدیمی و منعطف خانگی خواهد شد.
در حرکت قیچی تکسچر این است که ، موها را به صورت کات باید انجام داد و هیچ سایشی نباید در زمان پیتاژ وجود داشته باشد. موها کاملا بین قیچی قرار می گیرد و قیچی کاملا بسته میشود  در برش هیچ سایشی و کششی و پرتابی با این قیچی انجام ندهید.
زمانیکه ازین قیچی استفاده میکنید حرکت دست متناسب با برش قیچی باشد،یعنی اینکه ما قیچی را زمانیکه که کات کردیم و دو تا تیغه به هم رسید بایدحرکت دهیم و برش دیگری انجام دهیم.در غیر این صورت قبل از کامل بسته شدن قیچی اگر حرکت دهیم باعث کشش مو و اذیت شدن مشتری می شود.
برای حجم گیریهایی که از اتنهای مو انجام می شود ،باید دقت داشته باشید که قیچی را زیاد به کف سر نرسانید و حالت اریبی داشته باشد.  قیچی نسبت به سر زاویه ۴۵ درجه ای به دسته مو داشته باشد که حالت زیگزال توی برشها داشته باشید که کوتاهی مو بهتر شود.
این قیچی برای موهایی که حالت نرمالی دارد می توان استفاده کرد و برای موهایی که خیلی ضخیم هستند توصیه نمیشود، چون حالت خشن بودن را بیشتر به مو اضافه می کند.
فواصلی که بین تکسچرها یاهمان بافتهایی که بین قیچی هست در مقدار حجم گیری ها خیلی چشم گیر می باشد. یعنی هرچه این فواصل بیشتر باشد،حجم کمتری از مو گرفته می شود و همچنین اگر فواصل کمتر باشد، حجم بیشتری از مو گرفته می شود.
یک استثنا هست اینکه سطح مقطعی که با آن بالا وجود دارد نباید زیاد ضخیم باشد. اگر زیاد ضخیم باشد مثل قیچی های فانتزی (vern )حالت تکه ای به مو میدهد وحالت تکسچر را به مو نمیدهد و سطح مقطع زیادی ازمو قطع میشود. یک سطح مقطع بیشتری از مو قطع نمی شود. این بیشتر حالت تیکل و لایه لایه به مو میدهد که به صورت خطی برش زده می شود.
تفاوتش با قیچی کاتراینه که به صورت خطی برش زده میشود.

مشخصات

ابعاد
16.5*5.5 سانتی متر
rezonal
دارای انگشت گیر جهت جا افتادن در دست
پیچ قابل تنظیم
ضد لک و ضد زنگ
بسیار خوشدست
دارای آچار تنظیم

مراجع خاص

محصولات مرتبط

نظرات

نظر خود را بنویسید

قیچی پیتاژ استیل یک طرفه 6 اینچ رزونال REZONAL

قیچی های پیتاژ، تنها برای اصلاح سر مورد استفاده قرار نمیگیرند. نوع خوب این قیچی ها کاربرد خارقالعاده ای در اضافه کردن لایه و عمق به مدل مو دارند. این ویژگی در این قیچی ها باعث ارتقای سطح کاری آرایشگر میشود.

نظر خود را بنویسید