سرمه چشم گلامگالز GlamGals
  • سرمه چشم گلامگالز GlamGals

سرمه چشم گلامگالز GlamGals شماره 02

13٬000 ‎تومان
شماره 02 یک خط چشم متفاوت در دو رنگ جذاب با قابلیت ماندگاری بالا و خاصیت ضد عرق دارای مغزی نرم و خامه ای جهت...
  • : مقاوم در برابر ریزش
  • : ضد حساسیت
  • : ضد عرق
موجود است

  • موجود است
  • رایگان
  • دارای سیاست های  امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی
  • -هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان


-هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان
  • -هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
-هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان

یک خط چشم متفاوت در دو رنگ جذاب با قابلیت ماندگاری بالا و خاصیت ضد عرق
سرمه چشم گلا گالز یکی از محصولات محبوب این برند است به طوری که به دلیل سر بسیار نرم و خامه ای خود به راحتی پشت چشمانتان می لغزد 
این محصول ضد حساسیت است پس نگران چشمان حساس خود نباشید
همچنین به دلیل خاصیت ضد رطوبت و ضد حرارت این سرمه ماندگاری روی چشم آن بسیار بالاست و می توانید بدون استرس از ریزش آن روی چشم از یک مهمانی طولانی لذت ببرید
طریقه مصرف :
به آرامی قسمت بیرونی رویش مژه ها را تا انتهای چشم بکشید هم چنین می توانید خط داخلی چشم خود را نیز ارایش کنید
برای یک جلوه سایه دودی می توانید با نوک سرمه ضربه های آرامی را به خط مژه خود وارد کرده و سپس با برس کوچک قلمی خود ان را پخش کنید.
در ادامه مطلب 10 روش صحیح سرمه کشیدن را به شما خواهیم گفت
10روش صحیح سرمه کشیدن
سرمه یکی از اولین ابزار آرایش نزد زنان ایرانی و زنان هندی بود. به مرور این ابزار به نقاط دیگر نیز منتقل شده و در بین تمامی مردم دنیا محبوبیت خود را پیدا کرد. سرمه یا خط چشم کشیدن همچنین از اولین و ضروری ترین گام های آرایش کردن بسیاری از زنان است. خیلی ها برای هر آرایشی ابتدا خط چشم شان را می کشند و بعد آرایش شان را هر جور بخواهند کامل می کنند و خیلی ها نیز بدون خط چشم اصلا از خانه خارج نمی شوند.

سرمه این روزها دیگر به یکی از ابزار سنتی تبدیل شده و جای خود را به مداد های سرمه ای داده است که مانند خط چشم کار کرده و کارتان را نیز راحت تر می کنند. این مدادها که با نام کراژ در موطن خود معروف هستند می توانند انواع مختلفی از خط چشم را برای تان ایجاد کنند. ممکن است برخی از مدادها خیلی چرب یا خیلی مشکی باشند و یا می توانند تنها یک خط کم چرب معمولی برای تان ایجاد کنند.
روش اول --- خط چشم کشیدن : مدل چشم اسموکی
این آرایش بیشتر مناسب مهمانی های شبانه یا قرارهای عاشقانه است چرا که چشم های شما با این روش خط چشم کشیدن زیبا و دراماتیک به نظر می آید. برای این آرایش به یک سایه مشکی نیز نیاز دارید. می توانید ابتدا یک خط روی پلک بالایی خود ایجاد کنید و آن را تا نزدیکی پایان چشم ادامه دهید و سپس یک خط باریک تر روی پلک پایینی ایجاد کنید به این ترتیب در نهایت شما یک V کوچک روی انتهای چشمتان داردید. سپس می توانید روی پلک بالا و پایین تان را با سایه کمی هاشور بزنید تا همانطور که در عکس می بینید سایه را در پلک بالایی هر چقدر به وسط چشم می رسید بیشتر پخش کنید و در ابتدا و انتهای چشم یک رد کمرنگ از آن باقی بگذارید. در پلک پایین هم تنها یک رفت و برگشت آرام قلم مو کافی ست. هر چه خط چشمتان چرب تر و تیره تر باشد آرایش زیباتری خواهید داشت.

روش دوم -- مدل چشم استارک
در این روش از خط چشم کشیدن به اولین چیزی که احتیاج دارید یک سایه سفید برای برجسته کردن پلک بالایی تان است. می توانید ابتدا با سایه سفید پلک تان را پوشش دهید و سپس یک خط ضخیم که ضخامت آن نیز به خودتان بستگی دارد پلک بالایی تان را مشخص کنید. پیشنهاد من این است که در صورتی که چشمان درشتی دارید خطوط چشم نازک و اگر چشمان ریز دارید خطوط ضخیم ایجاد کنید. می توانید خط چشم بالایی را کمی هم ادامه دهید تا در قسمت بیرونی پلک هم خود را نشان بدهد ولی در پلک پایین تنها یک رد کوچک از آن ایجاد کنید.
روش سوم -- چشم گوتیک
طرح آرایش گوتیک یکی از پرطرفدارترین روش ها برای خط چشم کشیدن است. در این روش باید پلک پایین تان را حتما با یک خط مشخص و پررنگ مداد بکشید. بهتر است برای این کار از یک خط چشم چرب و تیره استفاده کنید. سپس پلک بالا را نیز یک خط ضخیم ایجاد کنید که البته از ابتدای چشم تان با یک رد نازک شروع شده و در وسط پلک پر تر می شود. این خط چشم را تا انتهای چشم ادامه دهید و در ابتدای چشم نیز دو سر آن را به هم وصل کنید.
روش چهارم -- چشم بالدار
برای این آرایش ابتدا با یک مداد به نسبت تیره از ابتدای چشم در یک خط کمی بالاتر از خط معمول چشم تان یک رد از خط چشم ایجاد کنید و سپس آن را تا انتهای چشم ادامه دهید و نیم دایره تان را کمی بعد از انتهای چشم قوس داده و سپس تا قبل از انتهای ابرو یک مثلث کوچک کنار آن ایجاد کنید. سپس داخل این آرایش چشم تان را با خط چشم پر کنید. سپس پلک پایین را هم یک خط چشم نازک و خشک بکشید.
روش پنجم -- مدل خط چشم Doe
این روش از متد های خط چشم کشیدن مختص دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی است. برای این متد ابتدا از انتهای چشم تان یک خط کشیده و به داخل پلک بروید. سپس در پلک پایین هم یک خط نازک ایجاد کنید. می توانید این خط چشم را با یک سایه مات در اطراف چشم تان زیباتر کنید.
روش ششم -- چشم کهل
این آرایش مورد علاقه زنان عربستان است. برای این متد از یک مداد چرب و پررنگ استفاده کنید که اثر خود را پخش کنید. سپس دو یا سه بار مداد را روی چشم تان در دو پلک بالا و و پایین بکشید تا به این آرایش دست پیدا کنید. می توانید ابتدای چشم تان را هم به سمت پایین ادامه دهید.
روش هفتم -- دو چشم بالدار
این آرایش کاملا مناسب زمانی است که می خواهید یک آرایش خاص و دوست داشتنی داشته باشید. ابتدا سرمه یا مداد چشم را از ابتدای پلک بالایی شروع کرده و تا کمی بعد از انتهای چشم به سمت بالا ادامه دهید. سپس ابتدای چشم را نیز به سمت پایین مداد بکشید. برای پلک پایین هم می توانید با یک خط کوچک به سمت بیرون پلک کارتان را شروع کرده و تا انتهای چشم و البته به سمت بیرون خط چشم را ادامه دهید.
روش هشتم -- خط چشم پایین
اگر زیاد حوصله انواع خط چشم ها را ندارید می توانید تنها یک خط کوچک داخل پلک پایین تان ایجاد کنید تا بی حالی و سادگی چشم شما را کاور کند.
روش نهم -- خط چشم بالایی
این خط چشم می تواند جوانی و شادابی را به چشم شما القا کند. می توانید داخل پلک بالا را کمی مداد بکشید.
روش دهم -- کهل معمولی
این ساده ترین و عمومی ترین راه سرمه کشیدن است. که برای آن به طور مساوی داخل پلک بالا و پایین را سرمه می کشند. می توانید هر طور که دوست داشتید آرایش تان را با هر کدام از این خط چشم ها کامل کنید
با کالابرد خرید بدون واسطه را تجربه کنید
5 قلم

مشخصات

مقاوم در برابر ریزش
ضد حساسیت
ضد عرق

مراجع خاص

محصولات مرتبط

نظرات

نظر خود را بنویسید

سرمه چشم گلامگالز GlamGals شماره 02

شماره 02

یک خط چشم متفاوت در دو رنگ جذاب با قابلیت ماندگاری بالا و خاصیت ضد عرق

دارای مغزی نرم و خامه ای جهت پوشش راحت تر در پشت چشم

نظر خود را بنویسید