مداد چشم ماندگار گلامگالز GlamGals
 • مداد چشم ماندگار گلامگالز GlamGals

مداد چشم ماندگار گلامگالز GlamGals شماره 10

12٬000 ‎تومان
شماره 09 کمک به ایجاد سایه ای ترکیبی دارای سری پهن و لغزنده برای پوشش دهی راحت تر و بهتر دارای ماندگاری...
 • : ماندگاری بالا
 • : دارای سری پهن و لغزنده
 • : عدم ریزش بر اثر گرما و عرق کردن
 • : دارای رنگدانه های الماسی
موجود است

 • موجود است
 • رایگان
 • دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی
 • -هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان


-هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان
 • -هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
-هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
مداد روان گلامگالز غنی شده با رنگ دانه های طیفی به ایجاد سایه ای ترکیبی در پشت چشمان شما کمک می کند
می توانید یک خط چشم بسیار زیبا را در عرض چند ثانیه ایجاد کنید
به دلیل ماندگاری طولانی این مداد در صورت عرق کردن و گرما بافت خود را از دست نمی دهد
وجود رنگد انه های طیفی این مداد جلوه ای الماس گون و درخشنده را  ایجاد می کند
طریق استفاده از مداد چشم
نکات و روش های متعددی برای آرایش چشم ها وجود دارد که در بیشتر آنها کشیدن مداد چشم و ریمل زدن حرف اول را می زنند. کشیدن مداد در چشم باعث می شود چشمانمان مرتب تر به نظر برسند. خطی که در چشم می کشیم همانند یک قاب چشمان ما را در بر می گیرد، بنابراین مهم است که آن را به چه شکل و چه رنگ می کشیم. هرچند اکثر ما فقط خطی مشکی داخل یا بالای چشم می کشیم و عادتی به تغییر دادن این روش نداریم. اما اگر می خواهید، روی چشمانتان تاکید بیشتری داشته باشید روش های مختلفی برای مداد چشم کشیدن وجود دارد که می توانید امتحان کنید
نکته ۱ ) فریز کردن مداد چشم :
این نکته شاید یک روش آرایشی نباشد اما به شما کمک می کند تا راحت تر از مداد چشم استفاده کنید و یک مداد چشم قدیمی را به یک مداد چشم جدید تبدیل کنید. ۱۵ دقیقه پیش از مداد کشیدن در چشم، آن را در یخچال بگذارید. این کار باعث می شود مداد چشم شما سفت و نرم شود و خط کشیدن را برایتان آسان تر کند.
نکته ۲ ) کشیدن خط روی پلک بالا :
اگر تازه شروع به خط کشیدن در چشم کرده اید، راحت ترین کار این است که از خط چشم پلک بالا شروع کنید. دقیق روی پلک و مژه هایتان مداد بکشید تا کمی آنها را پر تر نشان دهد. هنوز نیازی نیست که بتوانید میزان ضخامت خط پشت چشم را بیشتر کنید. اما اگر حرفه ای تر هستید و می دانید این کار را خراب نمی کنید کمی خط پشت پلک هایتان را ضخیم تر کنید.

نکته ۳ ) مداد چشم های رنگی :
همیشه مجبور نیستید از مداد چشم های مشکی استفاده کنید، می توانید برای کشیدن خط داخل پلک پایین، از مداد چشم های رنگی استفاده کنید. این کار باعث می شود تا تاکید و توجه روی چشمانتان بیشتر شود. اما برای اینکه این روش، چشمان شما را زیباتر نشان دهد بهتر است بدانید که چه رنگی مناسب شما است و باعث می شود چشمانتان جلوه بیشتری داشته باشد. برای مثال، مداد هایی که رنگ بنفش و ارغوانی دارند به خوبی چشمان آبی را نشان می دهند. اگر رنگ چشمانتان قهوه ای است بهتر است از مداد چشم سبز استفاده کنید و آنهایی که چشمان عسلی یا سبز دارند نیز رنگهای آبی، سبز، قهوه ای، برنز و یا طلایی می توانند رنگ چشمانشان را با تاکید بیشتری نشان دهند.
اگر می خواهید کمی مدل آرایشتان را هم تغییر دهید می توانید رنگ مداد چشم و سایه چشم و ریمل را یکی انتخاب کنید. شاید این کار به نظرتان زیاده روی باشد اما برخی مواقع چنین کاری باعث جلب توجه بیشتر به چشم و رنگ آن می شود. برای این کار رنگ های ارغوانی یا آبی را امتحان کنید.
نکته ۴ ) خط چشم بالدار :
این نوع خط چشم کشیدن کاملا با خط چشم های معمولی و یا خط چشم گربه ای متفاوت است چرا که طولانی تر و ضخیم تر است. نکته ای که در کشیدن این مدل خط چشم باید بدانید این است که فرم هر دو چشم باید دقیق و یکسان باشد چرا که خط چشم های بالدار به خوبی ایرادها را نشان می دهند و اگر فرم دو چشم کمی با هم همخوانی نداشته باشند به وضوح مشخص می شود.
برای تاکید بیشتر روی این نوع آرایش چشم می توانید حتی پا را کمی فراتر بگذارید و یک خط دیگر نیز، پشت این خط بکشید. بهتر است این خط با مدادی به یک رنگ روشن باشد تا به خوبی خط چشم بالدار را نشان داده و خود را نیز نمایان کند. نکته دیگر اینکه خط دومی که بالای خط چشم بالدار می کشید نیز باید ضخامتی برابر با آن داشته باشد تا ناهماهنگ دیده نشود.
نکته ۶ ) خط چشم باریک :
خط چشم باریک هیچوقت از مد نمی افتد. این یکی از متداول ترین مدل های خط چشم کشیدن است که شاید خیلی از ما روزانه از آن استفاده می کنیم. برای این کار به راحتی یک خط روی مژه های بالای پلک کشیده و کمی ادامه می دهید اما انتهای آن را خیلی بلند نکنید. این روش خط چشم کشیدن هم خیلی سریع است هم مناسب محل کار و جاهایی است که نمی خواهید آرایش زیادی داشته باشید.
4 قلم

مشخصات

ماندگاری بالا
دارای سری پهن و لغزنده
عدم ریزش بر اثر گرما و عرق کردن
دارای رنگدانه های الماسی

مراجع خاص

محصولات مرتبط

نظرات

نظر خود را بنویسید

مداد چشم ماندگار گلامگالز GlamGals شماره 10

شماره 09

کمک به ایجاد سایه ای ترکیبی

دارای سری پهن و لغزنده برای پوشش دهی راحت تر و بهتر

دارای ماندگاری طولانی

عدم ریزش بر اثر عرق کردن و گرما

دارای رنگدانه های الماسی

نظر خود را بنویسید