مداد لب گلامگالز GlamGals
 • مداد لب گلامگالز GlamGals

مداد لب گلامگالز GlamGals شماره 08

6٬000 ‎تومان
ضدآب شماره 08 دارای ماندگاری طولانی غنی شده با عصاره آلوورا و ویتامین ای دارای مرطوب کننده
 • : دارای عصاره آلوورا و ویتامین ای
 • : دارای مرطوب کننده
 • : ماندگاری بالا
 • : ضد عرق و ضد آب
موجود است

 • موجود است
 • رایگان
 • دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی
 • -هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان


-هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان
 • -هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
-هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
تغيير رنگ لب با استفاده از رژلب‌هايي با رنگ‌هاي تند براي مهماني‌هاي شبانه مي‌تواند ظاهر فرد را دگرگون کند. اما در کنار اين محصول مي‌توان از ابزار ديگری به نام مداد لب استفاده کرد. مداد لب  توليد شده توسط شرکت «گلامگالز»  براي اين کار طراحي شده است. . اين محصول رنگي زنده و گیرا دارد. از اين مداد مي‌توان درکنار رژلب استفاده کرد. اين کار موجب ايجاد مرزبندي لب با پوست صورت مي‌شود و در نتيجه به زيباي آرايش مي‌افزايد.

مداد لب گلامگالز بافتي سبک و نرم دارد؛ بدين معني که با حرکت دادن آن روي لب به راحتي به دور لب حرکت کرده و بعد از کشيدن آن به دور لب فرد و باقي ماندن آن روي پوست در طي مدت زمان طولاني احساس بدي براي فرد به وجود نخواهد آمد.
از ديگر ويژگي‌هاي در نظر گرفته شده براي اين محصول مي‌توان به سازگاري آن با انواع پوست اشاره کرد. در صورت استفاده کردن از مداد لب گلامگالز هيچ گونه آسيبي براي پوست به وجود نمي‌آيد و حساسيتي براي آن ايجاد نمي‌کند. ماندگاري بالاي اين محصول از ديگر ويژگي‌هاي اين مدل است. اين ويژگي زماني بيشتر مورد توجه قرار مي‌گيرد که مي‌خواهيم در مهماني يا مجلسي طولاني شرکت کنيم بنابراين ماندگاري بالاي لوازم آرايش گلامگالز از اهميت بالايي در اين شرايط برخوردار است.
مداد لب گلامگالز داراي رنگبندی، بافت سبک و نرم، ماندگاري بالا و سازگار با انواع پوست است.
بعد از تکميل آرايش در مراحل پاياني استفاده از رژلب و مداد لب، لب‌هاي شما را برجسته و برآمدگي لبانتان بيشتر خواهد کرد. شرکت گلامگالز با سابقه‌ي درخشان در زمينه‌ي توليد لوازم آرايشي و بهداشتي توانسته محصولاتي را ارئه دهد که مطابق با نياز مشتريان باشد و در فرمولاسيون مواد آرايشي محصولاتي را ارائه مي‌دهد که نياز پوست را رفع کند. دوام و ماندگاري آن براي استفاده در طول روز کارامد است و از پخش شدن رژلب به اطراف لب جلوگيري مي‌کند. اين مداد با رنگ های جذاب خود نه تنها به عنوان مداد‌لب بلکه به عنوان رژ‌لب نيز قابل استفاده خواهد بود. مداد لب گلامگالز با بافت سبک و نرم به راحتي کشيده مي‌شود و از پخش شدن رژلب به اطراف لب جلوگيري مي‌کند. مداد لب عموماً براي همه‌ي افراد جزو ابزار اصلي آرايش لب محسوب مي‌شود مخصوصاً خانم‌هايي که به علت کهولت سن دچار افتادگي لب شده‌اند. در هنگام خريد مداد لب علاوه بر رنگ آن که بايد با رژ لب يکسان و يک درجه تيره تر باشد به چرب بودن آن نيز بايد توجه کرد که به‌راحتي کشيده شود و احساس چسبندگي در اطراف لب نداشته باشيد.
خط لب نرم و روان میتواند گزینه خوبی برای کشیدن یک خط لب عالی برای شما باشد.
چگونگی برجسته کردن لب ها با استفاده از خط لب
اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبها بیشتر شده و برآمدگی آنها نیز بیشتر دیده شود بهتر است برای لبهای باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگتر از رژ است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید و بعد رژلبتان را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد.
اما کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید اینست که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان می کشید .
در مورد لبهای پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید .
لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.
برجسته کردن لبها با خط لب
انتخاب خط لبی که با رنگ لب ها هم خوانی داشته باشد بسیار مهم است
– انتخاب برطبق رنگ لب
انتخاب خط لبی که به رنگ لب های شما هم خوانی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. اگر خط لبی انتخاب کنید که با رنگ و سایه لب ها هم خوانی نداشته باشد ، خوب به نظر نخواهد رسید.
– از لب بالایی شروع کنید
یک خط لب مشخص را به به طوری که تمام قسمت لب را در بر بگیرد بر لب بالایی بکشید. قبل از استفاده مداد را تراش کنید. همیشه از گوشه خارجی لب شروع کرده و سپس به مرکز برسید. اکثر زنان از وسط شروع می کنند ، که در این حالت پوشش کامل نخواهد داشت.
– لب پایین را بکشید
وقتی خط لب را به لب پایین می کشید بسیار مراقب باشید. به آرامی مداد را فشار دهید تا خط یک دست و خوبی کشیده شود. خط را به محدوده زیر لب پایینی نکشید. به گزارش پرشین وی برخی از زنان برای اینکه لب را بزرگتر جلوه دهند این کار را می کنند ولی اصلا به نظر خوب نخواهد رسید.
– از روش نقطه ای استفاده کنید
بر روی لبه لب های پایین و بالا نقطه های کوچکی بگزارید و بعد به سادگی نقاط را با خط به هم اتصال دهید و این کار نتیجه خوبی خواهد داشت. اگر فضای بیشتری برلب ها دیدید می توانید از خط لب برای پر کردن آن فضا ها استفاده کنید.
– استفاده از اسفنج در آرایش لب
بیشتر اوقات در هنگام کشیدن خط ممکن است لکه و رد خط لب را روی لب باقی بماند، از یک اسفنج یا دستمال نرم برای جلوگیری از این مشکل استفاده کنید. به سادگی با دست آزاد خود مقدار اضافه را از روی لب پاک کنید.
با کالابرد خرید بدون واسطه را تجربه کنید
1 قلم

مشخصات

دارای عصاره آلوورا و ویتامین ای
دارای مرطوب کننده
ماندگاری بالا
ضد عرق و ضد آب

مراجع خاص

محصولات مرتبط

نظرات

نظر خود را بنویسید

مداد لب گلامگالز GlamGals شماره 08

ضدآب

شماره 08
دارای ماندگاری طولانی
غنی شده با عصاره آلوورا و ویتامین ای
دارای مرطوب کننده

نظر خود را بنویسید