تلفن سیم دار تیپ تل مدل TipTel Phone Tip-8815

88٬000 ‎تومان
کیفیت بالا قیمت مناسب ((دارای یک سال گارانتی))
 • : مجهز به صفحه نمایشگر LCD
 • مدل: با سیم (رومیزی)
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • : امکان تنظیم حالت شماره گیری TONE و PULSE
 • : دارای حافظه Caller ID
 • : دارای یک سال گارانتی
 • : مجهز به دو سوکت
 • : شماره گیری به دو روش tone / pulse
 • : دارای سازگاری با سیستم های DTMF/fsk
 • : دارای زنگ بیدارباش
 • : موزیک پشت خطی
 • : دارای ماشین حساب
 • : مجهز به حالت انتظار
موجود نیست

 • موجود نیست
 • رایگان
 • دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی
 • -هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان


-هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان
 • -هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
-هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان

برند تیپ تل با تنوعی وسیع از تافن های رومیزی خود جایگاه قابل قبولی برای خود در میان دیگر رغبا ایجاد کرده است . مدل تلفن های این شرکت با تنوع بالایی از امکانات ارائه شده در انها کاربران را توانسته است راضی نگه دارد . مدل tip-8815 طراحی بسیار ظریف و خوشدستی دارد . نوع چیدمان دکمه های کناری به راحتی به کاربر امکان دسترسی به انها را می دهد . صفحه نمایش بزرگ این مدل از ویژگی های منحصر به فرد ان میباشد . این مدل دارای قابلیت های زیر میباشد :  دریافت تماس . ایجاد تماس  . شماره گیری مجدد . حافظه مستقیم شماره گیری مجدد . موزیک انتظار پشت خط . تنظیم بلندی صدای آیفون . انتخاب زنگ . شماره گیری به دو روش تن و پالس .

دیگر مشخصات تلفن تیپ تل مدل TIP-8815

عملکرد زنگ ساعت

قابلیت انتخاب 24 زنگ

محافظت شده در برابر نوسانات و رعد و برق

قابلیت استفاده از باتری برای مدت زمان بیشتر

دارای حافظه بازبینی تماس های دریافتی و شماره های خروجی

تنظیم تاریخ و ساعت

در حالی که گوشی روی دستگاه قرار دارد، کلید SET/STORE را فشار دهید نمایشگر عبارت SET 1DATE را نمایش می دهد. مجدداً کلید SET/STORE را فشار دهید، ارقام مربوط به سال چشمک می زند. کلید UP و DOWN را برای اصلاح ارقام فشار دهید. ابتدا سال را تنظیم کنید سپس کلید SET/STORE را فشار دهید و پس از ذخیره ماه را تنظیم کنید و کلید SET/STORE را بزنید. همین روش را برای تنظیم ساعت نیز به کار ببرید.

تنظیم کد شهر محل اقامت:

برای تنظیم کد شهر کلید SET/STORE را فشار دهید. بر روی گزینه ی SET 2 CODE بروید. سپس دکمه ی SET/STORE را مجدداً فشار دهید. نمایشگر عبارت P CODE را نمایش می دهد. در اینجا باید کلید بالا و پایین را فشار دهید و ارقام کد را وارد کنید. سپس کلید SET/STORE را فشار دهید. دلیل انجام این تنظیم این است که کد محل اقامت فیلتر می شود و در شماره گیری از شماره های وارده کد مورد نظر شماره گیری نمی شود.

تنظیم کد بین شهری SET 3 P CODE

هنگامی که نمایشگر SET 3 P CODE را نمایش می دهد، کلید SET/STORE را جهت تایید فشار دهید و سپس نمایشگر — P CODE را نمایش می دهد و «-» اول چشمک میزند که به معنی تنظیم رقم اول می باشد. (اگر کد قبلاً تنظیم شده باشد، رقم اول کد تنظیمی چشمک می زند). کلید UP یا DOWN را جهت تنظیم تا تغییر کد از 0 تا 9 فشار دهید. تایید رقم اول و ادامه ی تنظیم رقم بعدی را با فشار دادن کلید SET/STORE انجام دهید.

تنظیم زنگ ساعت معمولی

در حالتی که گوشی بر روی تلفن قرار دارد کلید SET/STORE را فشار دهید و بر روی گزینه ی SET 4 ALERT بروید. مجدداً کلید SET/STORE را فشار دهید. نمایشگر عبارت  00-00 OFF را نشان می دهد و عدد 1 چشمک می زند. با کلید بالا و پایین برای انتخاب گروه شماره ها از 1 تا 3 فشار دهید. برای ورود به تنظیم زنگ ساعت مجدداً کلید SET/STORE را فشار دهید. از کلیدهای بالا و پایین مجدداً برای تنظیم زمان زنگ استفاده کنید و کلید SET را جهت تایید هر رقم فشار دهید. پس از تایید ساعت زنگ OFF چشمک می زند. کلید بالا و پایین را فشار دهید و ON را انتخاب کنید. مجدداً کلید SET/STORE را فشار دهید تا ذخیره شود. دیگر گروه ها را نیز به همین شکل تنظیم نمائید.

عملکردهای دستگاه در حالتی که گوشی بر روی دستگاه قرار دارد

دریافت شماره تماس های دریافتی: هنگامی که تماسی از سیستم FSK یا DTMF دریافت می کنید، دستگاه به طور اتوماتیک شماره تماس دریافتی را تشخیص داده و شماره تماس دریافتی، تاریخ و ساعت تماس را نمایش می دهد. هنگامی که تماس دریافتی در حالت FSK باشد، سیگنال های نمایشگر به طور اتوماتیک تنظیم ماه، تاریخ و ساعت را به روز می کند. ولی تنظیمات مربوط به سال تغییر نمی کند. برای حالت DTMF تمامی تنظیمات بدون تغییر باقی می ماند و سیگنال های DTMF تنها شامل شماره تماس های دریافتی می باشد. بنابر این هنگامی که دستگاه تماسی در حالت DTMF دریافت می کند، تاریخ و زمان مربوط به دستگاه به تماس دریافتی تعلق گرفته و در نتیجه بر روی نمایشگر نشان داده می شود. اگر تماس دریافتی جدید باشد ، عبارت NEW CALL بر روی نمایشگر ظاهر می شود و اگر شماره تماس دریافتی تکراری باشد، عبارت REPEAT بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

اگر شماره ی ورودی خصوصی یا محرمانه باشد عبارت -P-  نمایش داده می شود. اگر سیستم مخابرات مجهز به نمایش شماره نباشد عبارت -0- بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. اگر عبارت -E- بر روی صفحه ی نمایشگر نمایان شود نشانگر سیگنال اشتباه و شماره تماس دریافتی نادرست می باشد.

مرور شماره های دریافتی کلید UP/DOWN: کلید UP/DOWN را فشار دهید و شماره های دریافتی را بر اساس سریال به همراه تاریخ و زمان مرور نمایید. اگر شما تماس دریافتی نداشته باشید نمایشگر عبارت NO CALL نشان می دهد. اگر در حین چک نمودن شماره ها کلید RD/BACK را دوبار فشار دهیدتلفن به صورت اتوماتیک عدد 0 را به ابتدای شماره ی مورد نظر اضافه می نماید و به صورت اتوماتیک آن را شماره گیری می کند.

کلید OUT: کلید OUT را فشار دهید، صفحه نمایشگر آخرین شماره صادره را نمایش می دهد. با استفاده از کلیدهای UP/DOWN شماره های صادره را مرور نمائید. با فشردن کلید RD/BACK شماره های دریافتی که مرور می کنید، شماره گیری می شوند.

تنظیمات نور صفحه نمایشگر : هنگامی که گوشی روی دستگاه قرار دارد، کلید FL/BRT را برای ورود به این قسمت فشار دهید. نمایشگر عبارت LCD 5 را نمایش می دهد. بر مبنای سلیقه ی خود نور نمایشگر را انتخاب نمائید. برای انتخاب باید کلید FL/BRT را فشار دهید تا تنظیمات تغییر کند.

شماره گیری قبل از آزاد شدن خط

در حالتی که گوشی بر روی دستگاه قرار دارد، با کمککلیدهای رقمی شماره ی مورد نظر را وارد نمائید. (اگر برخی رقم ها را اشتباه وارد کردید، با کمک کلید DEL رقم مورد نظر را اصلاح کنید). پس از اتمام وارد کردن شماره ها، کلید RD/BACK را جهت شماره گیری فشار دهید.

کارکرد کلید DEL

در هنگام مرور شماره های دریافتی و صادره با فشار دادن دوبار کلید DEL شماره ی مورد نظر را پاک نمائید. با فشار دادن کلید DEL به مدت 3 ثانیه می توانید تمامی شماره های وارده و صادره را پاک نمائید. هنگامی که قبل از برداشتن گوشی تلفن شماره گیری می نمائید، می توانید با کلید DEL آن را پاک نمائید. در هنگام مکالمه با استفاده از کلید DEL می توانید مدت زمان مکالمه را مشاهده نمائید. همچنین می توانید از این کلید جهت اصلاح شماره های اشتباه استفاده نماوید.

انتخاب زنگ تلفن

در حالتی که گوشی بر روی دستگاه تلفن قرار دارد، کلید RING را جهت انتخاب زنگ مورد نظرتان فشار دهید. نمایشگر عبارت RING 00 ~ RING 24 را نمایش می دهد. زنگ متناظر همزمان پخش می شود.

کارکردهای دستگاه در حالتی که گوشی را برداشته اید

بررسی شماره تماس های دریافتی (خروجی): در حالتی که گوشی را برداشته اید، کلید UP یا DOWN را جهت بررسی شماره های دریافتی یا خروجی فشار دهید.

کارکرد تکرار شماره: در حالتی که گوشی را برداشته اید، کلید RD/BACK را جهت تکرار آخرین شماره تماس خروجی فشار دهید.

با کالابرد خرید بدون واسطه را تجربه کنید

مشخصات

مجهز به صفحه نمایشگر LCD
مدل
با سیم (رومیزی)
جنس
پلاستیک فشرده
امکان تنظیم حالت شماره گیری TONE و PULSE
دارای حافظه Caller ID
دارای یک سال گارانتی
مجهز به دو سوکت
شماره گیری به دو روش tone / pulse
دارای سازگاری با سیستم های DTMF/fsk
دارای زنگ بیدارباش
موزیک پشت خطی
دارای ماشین حساب
مجهز به حالت انتظار

نظرات

نظر خود را بنویسید

تلفن سیم دار تیپ تل مدل TipTel Phone Tip-8815

کیفیت بالا قیمت مناسب

((دارای یک سال گارانتی))

نظر خود را بنویسید