تلفن سیم دار تیپ تل سفید مدل TipTel Phone Tip-8865

99٬000 ‎تومان
کیفیت بالا قیمت مناسب ((دارای یک سال گارانتی))
 • : مجهز به صفحه نمایشگر LCD
 • مدل: با سیم (رومیزی)
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • : امکان تنظیم حالت شماره گیری TONE و PULSE
 • : دارای حافظه Caller ID
 • : دارای یک سال گارانتی
 • : مجهز به دو سوکت
 • : شماره گیری به دو روش tone / pulse
 • : دارای سازگاری با سیستم های DTMF/fsk

 • 100
 • رایگان
 • دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی دارای سیاست های امنیتی بالا در فروشگاه های اینترنتی
 • -هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان


-هزینه ارسال در شهر تهران بالای 120 هزار تومان رایگان و کمتر از 120 هزار تومان 3500 تومان
 • -هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان
-هزینه ارسال در سراسر ایران بالای 170 هزار تومان رایگان و کمتر از 170 هزار تومان فقط 6 هزار تومان

برند تیپ تل با تنوعی وسیع از تافن های رومیزی خود جایگاه قابل قبولی برای خود در میان دیگر رغبا ایجاد کرده است . مدل تلفن های این شرکت با تنوع بالایی از امکانات ارائه شده در انها کاربران را توانسته است راضی نگه دارد . مدل tip-8865 طراحی بسیار ظریف و خوشدستی دارد . نوع چیدمان دکمه های کناری به راحتی به کاربر امکان دسترسی به انها را می دهد . صفحه نمایش بزرگ این مدل از ویژگی های منحصر به فرد ان میباشد . این مدل دارای قابلیت های زیر میباشد :  دریافت تماس . ایجاد تماس  . شماره گیری مجدد . حافظه مستقیم شماره گیری مجدد . موزیک انتظار پشت خط . تنظیم بلندی صدای آیفون . انتخاب زنگ . شماره گیری به دو روش تن و پالس .

دستگاه تلفن تیپ تل مدل TIP-8865 یک دستگاه تلفن خوش ساخت شرکت تیپ تل می باشد. این دستگاه تلفن دارای قابلیتهای مناسبی می باشد و همچنین دارای گارانتی 1ساله می باشد. تلفن تیپ تل مدل TIP-8865 دارای قابلیت هایی است که نیاز شما را جهت استفاده از تلفن کاملاً برطرف می نماید. این تلفن تیپ تل با داشتن تنظیمات بسیار آسان برای کابر راحتی در استفاده را فراهم آورده است. این دستگاه تلفن تیپ تل جهت اتصال به یک خط تلفن می باشد (تک خط).

دریافت تماس :

هنگام دریافت تماس ، اطلاعات تماس توسط سیستم نمایشگر تلفن به اطلاع شما می رسد. صفحه ی نمایشگر تلفن اطلاعاتی چون شماره تماس گیرنده ، تاریخ و ساعت تماس ، روز هفته و اطلاعاتی در مورد سابقه ی تماس های شما را نشان می دهد. عبارت NEW در نمایشگر به معنای تماس جدید می باشد. اگر یک شماره بیش از یکبار با شما تماس بگیرد به جای NEW گزینه ی REP را نشان می دهد که به معنای تماس تکراری می باشد. در هنگامی که تماس میگیرید با استفاده از این تلفن عبارت OUT بر روی صفحه ی نمایشگر نشان داده می شود که به معنای تماس خروجی می باشد. اطلاعات مربوط به تماس ورودی بعد از زنگ دوم بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. اطلاعات مربوط به تماس خروجی که زمان مکالمه می باشد پس از 6 ثانیه پس از ایجاد تماس نمایش داده خواهد شد.

کلید REDIAL بر روی دستگاه کار را برای شما بسیار راحت می کند چرا که پس از ایجاد تماس اگر شماره مورد نظر اشغال بود با زدن این دکمه شماره مورد نظر مجدداً کرفته می شود. این دستگاه تلفن تیپ تل مجهز به سیستم FSK و DTMF می باشد. این دو مورد باعث می شوند تا نمایشگر شماره ی تماس را به همراه تاریخ و ساعت تماس به شما نشان دهد.

این دستگاه تلفن با داشتن کلیدهای UP و DOWN امکان جستجو در شماره های دریافتی را برای کاربر فراهم نموده است. همچنین اگر دوست ندارید شماره ای در لیست تماس ها باشد به راحتی با انتخاب آن شماره کلید DEL را بزنید. اگر دوست دارید تمامی شماره های دریافتی را حذف نمایید، دکمه ی DEL را 3 ثانیه فشار دهید و نگه دارید.

روش کلی تنظیمات این گوشی تلفن تیپ تل :

جهت اعمال تنظیمات در حالی که گوشی بر روی تلفن قرار دارد کلید SET را فشار دهید و نگه دارید. عبارت  SET DATE 1 بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. در این حالت کلید UP یا DOWN را فشار دهید. گزینه های زیر را مشاهده می کنید.

SET DATE 1  تنظیم تاریخ و زمان

SET 2 CODE تنظیم کد محل اقامت

SET 3 PCODE تنظیم کد خط شهری

SET 4 AUTO IP تنظیم IP

SET 5 ALERT تنظیم زنگ هشدار

با فشار دادن دکمه SET می توانید وارد تنظیم هر کدام از قسمت ها شوید و تنظیمات را به دلخواهتان شخصی سازی کنید.

تنظیم کد محل اقامت : با استفاده از عملیات یاد شده به تنظیمات وارد شوید و با استفاده از UP و DOWN رقم مربوطه به کد شهری را مطابق محل سکونتتان تنظیم کنید. سپس جهت تایید کلید SET را فشار دهید.

برای تنظیم زنگ هشدار طبق موارد گفته شده عمل نمایید و بر روی گزینه ی SET 5 ALERT بروید و کلید SET را بزنید تا وارد شوید. زنگ مورد نظر را انتخاب نمائید و با فشار دکمه ی SET آنرا تنظیم کنید.

تنظیم حافظه مستقیم شماره گیری سریع

نحوه ی ذخیره ی شماره در حافظه ی دستگاه: در وضعیتی که گوشی بر روی تلفن قرار دارد اقدام به شماره گیری نمائید. سپس دکمه ی SET را فشار دهید. برای تنظیم شماره گیری سریع یکی از دکمه های M1 تا M9 را فشار دهید.

فراخوانی شماره ی ذخیره شده از حافظه ی دستگاه: گوشی را بردارید و یا دکمه ی آیفون را فشار دهید. یکی از حافظه های مستقیم M1 تا M9 را فشار دهید ، شماره گیری انجام می شود.

موزیک انتظار پشت خط

این دستگاه تلفن دارای قابلیت موزیک انتظار می باشد. این قابلیت جهت جلوگیری از انتقال صدا به طرف دیگر تا زمان دلخواهتان می باشد. نکته ی قابل توجه این است که برای استفاده از این قابلیت باید گوشی در دست کاربر باشد و بر روی تلفن نباشد.

این دستگاه تلفن تیپ تل دارای 24 نوع زنگ تلفن مختلف می باشد که بنا به سلیقه ی خود می توانید آنرا تنظیم کنید. همچنین اگر دوست دارید شدت رنگ نمایشگر را تنظیم نمائید این دستگاه دارای این قابلیت می باشد. و شما با فشار دادن دکمه ی FLASH میتوانید شدت رنگ را تنظیم نمائید. تنظیم شدت رنگ نمایشگر این تلفن 4 مرحله می باشد.

قفل شماره گیر :

اگر قفل تلفن را به سمت نقطه ی سبز بر روی قفل بچرخانید تنها شماره های شهری قابل شماره گیری می باشند و شماره های بین شهری امکان تماس ندارند. اگر می خواهید امکان برقراری تماس را کاملاً مسدود نمائید باید قفل را در نقطه ی قرمز قرار دهید. در این حالت امکان گرفتن تماس با این دستگاه تلفن غیر فعال خواهد شد.

تمامی امکانات ذکر شده بر روی این دستگاه فعال می باشد اما اگر بنا به تنظیمات شرکت مخابرات برخی از سرویس ها غیر فعال شد بازرگانی بیگی هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.

 سیستم شماره گیر تن و پالس چیست ؟

روش ارسال و دریافت اطلاعات تماس برقرار شده بین تلفن کاربر و شرکت مخابرات جهت یکپارچه سازی دارای استاندارد تعریف شده ی خاصی است. این استانداردها به TONE و PULSE نام گذاری معروف می باشند. سیستم PULSE استانداردی قدیمی می باشد. این روش زمان بر است و زمان زیادی برای برقراری ارتباط از کاربر می گیرد. برای هر شماره که تماس گرینده می گیرد سیگنالی بسیار طویل به مرکز مخابرات ارسال می کند و برای دریافت شماره باید منتظر دریافت سیگنال تاییده شود. بعد از مرحله دوباره سیگنال رقم بعدی ارسال می کند.

اما روش تن TONE که در جهان بیشتریم مورد استفاده را دارد به  سیستم DTMF نیز معروف است. این حروف مخفف کلمات DUAL TONE MULTI FREQUENCY می باشد. این روش با استانداردی جهانی است که انتقال اطلاعات را بر پایه ی بسامدی با دو فرکانس بالا و پایین انجام می دهد. سیستم شماره گیر تن بسیار کاربردی تر بوده و با سرعت بالاتری اطلاعات را منتقل می کند.

با کالابرد خرید بدون واسطه را تجربه کنید

100
1 قلم

مشخصات

مجهز به صفحه نمایشگر LCD
مدل
با سیم (رومیزی)
جنس
پلاستیک فشرده
امکان تنظیم حالت شماره گیری TONE و PULSE
دارای حافظه Caller ID
دارای یک سال گارانتی
مجهز به دو سوکت
شماره گیری به دو روش tone / pulse
دارای سازگاری با سیستم های DTMF/fsk

نظرات

نظر خود را بنویسید

تلفن سیم دار تیپ تل سفید مدل TipTel Phone Tip-8865

کیفیت بالا قیمت مناسب

((دارای یک سال گارانتی))

نظر خود را بنویسید